GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR
Giyim ve TekstilGİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2022/434201) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/434201
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/434201 · Sonuç tarihi: 01.08.2022
İhalenin konusu
1. Kısım Ayakkabılar 882 Çift, 2. Kısım İş Kıyafetleri 22 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ofist Medya Danışmanlık Limited Şirketi, kayıtlarımızda 16 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.284.525.
- İdare hakkında: İSTAÇ İSTANBUL ÇEVRE YÖNETİMİ SAN. VE TİC. A.Ş. 2022 Yılı Kışlık İş Elbiseleri Mal Alım İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ofist Medya Danışmanlık Limited Şirketi — ₺9.875.790 (3 istekli)
Ofist Medya Danışmanlık Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺351.036 (3 istekli)
Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GİYİM VE GİYİM EŞYASI SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ofist Medya Danışmanlık Limited Şirketi, ₺9.875.790; 2. kısım: Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺351.036.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Giyim ve Tekstil
- İSKİ Teknik Birimlerinde Çalışan Personeller İçin Yazlık ve Kışlık İş Kıyafeti Alımı İşi — Pelda Tekstil İş Elbiseleri Reklam Plastik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺9.795.000 (28.01.2026)
- 8 Kalem 4 Kısım Asayiş Tişörtü ve Köpek Eğiticisi Kıyafeti — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺10.000.000 (10.03.2025)
- 2024 Yılı Koruyucu Giyim ve Donanım Malzemesi — Tacer Perakende Tekstil Limited Şirketi, ₺9.699.550, Mersin (04.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →