GK1 MEK 2021 Yılı Nvet Çalıştayı Toplantı Organizasyonu Hizmet Alımı İhalesi
AVRUPA BİRLİĞİ EĞİTİM VE GENÇLİK PROGRAMLARI MERKEZİ BAŞKANLIĞI SATINALMA KOORDİNATÖRLÜĞÜ tarafından açılan "GK1 MEK 2021 Yılı Nvet Çalıştayı Toplantı Organizasyonu Hizmet Alımı İhalesi" ihalesini Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi 2.890 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/741005).
- İhale Kayıt No
- 2021/741005
- Kazanan firma
- Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.890
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Konya
- Sonuç tarihi
- 17.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/741005 · Sonuç tarihi: 17.12.2021
İhalenin konusu
Başkanlığımız, Toplantı organizasyonu hizmet alımı işidir. Detaylar teknik şartnamede yer almaktadır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺402.890.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Aymir Turizm Organizasyon Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →