GÜBRE, TORF, SAKSI VE ÇİM TOHUMU SATIN ALINACAKTIR
Tarım Makineleri ve ÜrünleriGÜBRE, TORF, SAKSI VE ÇİM TOHUMU SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/71692) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/71692
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/71692 · Sonuç tarihi: 01.04.2020
İhalenin konusu
25 Kalem Gübre, Torf, Saksı ve Çim Tohumu Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Çim Tohumculuk Ziraat San.ve Tic.Ltd Şti, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.403.650.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Çim Tohumculuk Ziraat San.ve Tic.Ltd Şti — ₺481.000
Çim Tohumculuk Ziraat San.ve Tic.Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Serinova Plastik San Dış Tic.Ltd.Şti. — ₺187.200
Serinova Plastik San Dış Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
GÜBRE, TORF, SAKSI VE ÇİM TOHUMU SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Çim Tohumculuk Ziraat San.ve Tic.Ltd Şti, ₺481.000; 2. kısım: Serinova Plastik San Dış Tic.Ltd.Şti., ₺187.200.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tarım Makineleri ve Ürünleri
- Mezarlıklarda Kullanılmak Üzere Muhtelif Traktör Arkası Ekipmanlar ve Tarım Makinaları Mal Alımı İşi — Büyüksağlam Orman Bah.ve Tar.Alet.San.ve Tic.Ltd.Şti, ₺476.720, Konya (01.02.2022)
- Muhtelif Tarım Makineleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺475.500, Diyarbakır (24.06.2021)
- Park ve Bahçeler Müdürlüğünce Park ve Yeşil Alanlarımızda Kullanılmak Üzere Torf, Çim Tohumu ve Malç (Elyaf) Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺487.975, Elazığ (24.09.2021)
Tarım Makineleri ve Ürünleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →