Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 10 Kalem Yedek Parça Mal Alımı
Araç ve Taşıma EkipmanlarıGülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 10 Kalem Yedek Parça Mal Alımı ihalesi (İKN 2022/335073) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/335073
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/335073 · Sonuç tarihi: 21.06.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Penta Elektronik Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 19 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺38.314.100.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 107 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Penta Elektronik Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺539.000 (1 istekli)
Penta Elektronik Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
KAES Danışmanlık Teknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺59.984 (1 istekli)
KAES Danışmanlık Teknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 10 Kalem Yedek Parça Mal Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Penta Elektronik Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺539.000; 2. kısım: KAES Danışmanlık Teknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺59.984.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gülhane EAH Kardiyoloji Kliniği İhtiyacı 42 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Kardıostar Tıbbi Cihazlar Medikal Ürünleri İnşaat Tekstil İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺573.700 (06.10.2020)
- Gülhane EAH Kardiyoloji Kliniği İhtiyacı Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Medintek Tıbbi Ürünler Anonim Şirketi, ₺500.500 (06.07.2022)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Klıniği İhtiyacı 36 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺476.400 (04.11.2020)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı 3 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Elsa Ortopedi Rehabilitasyon Ve Spor Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺448.600 (01.03.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- Kars İl Özel İdaresi Destek Hizmetler Müdürlüğü Bünyesinde Bulunan Araç Ve İş Makinelerinde Kullanılmak Üzere Lastik Alım İşi — Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik San ve Tic.A.Ş., ₺539.100, Kars (26.07.2021)
- Zırhsız ve Zırhlı Araçlar İçin 2 Kısımlı Lastik — Hmv Otomotiv İnşaat Gıda Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺538.580, Diyarbakır (21.04.2022)
- 41 Kalem Oto Elektrik Kısmı Yedek Parça Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺538.555, Ankara (17.06.2020)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →