Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4 Kalem Tıbbi Cihazın 12 Ay Süre İle Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı
Bakım ve Onarım HizmetleriGülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4 Kalem Tıbbi Cihazın 12 Ay Süre İle Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2022/743642) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/743642
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/743642 · Sonuç tarihi: 29.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Canon Medikal Sistemler Turkey Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 26 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺238.118.240.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Canon Medikal Sistemler Turkey Anonim Şirketi — ₺1.779.000 (1 istekli)
Canon Medikal Sistemler Turkey Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Türk Philips Ticaret Anonim Şirketi — ₺387.000 (1 istekli)
Türk Philips Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4 Kalem Tıbbi Cihazın 12 Ay Süre İle Periyodik Bakım Onarım Hizmet Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Canon Medikal Sistemler Turkey Anonim Şirketi, ₺1.779.000; 2. kısım: Türk Philips Ticaret Anonim Şirketi, ₺387.000.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Klinikler İhtiyacı 4 Kalem Kit Karşılığı Cihaz Alımı — Vygon Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺262.500 (06.10.2021)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Klinikler İhtiyacı 4 Kısım 8 Kalem Cihaz Kurulumlu Kit Alımı — Bies Sağlık Ürünleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺4.840.000 (13.05.2022)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nükleer Tıp Kliniği F-18-FDG Alımı — Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.175.000 (21.04.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bakım ve Onarım Hizmetleri
- 2026 Yılı 12 Kalem Bakım Onarım Hizmet Alımı — Cirit Asansör Elektrik Makina İnşaat Mühendislik Turizm Tekstil Pazarlama Gıda Maddesi Oyuncak Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.777.248, Muğla (02.01.2026)
- Fotoselli Otomatik Kapıların Yıllık Bakım Onarım Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.776.000, Şırnak (22.04.2026)
- 21 Kısım Makine Teçhizat Bakım ve Onarım Hizmet Alımı — Elektrovien Güç Çözümleri Enerji Mühendislik İnşaat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.776.000, Adana (11.02.2026)
Bakım ve Onarım Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →