Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 43 Kalem Bilişim Malzemesi ve Yedek Parça Mal Alımı
Araç ve Taşıma EkipmanlarıGülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 43 Kalem Bilişim Malzemesi ve Yedek Parça Mal Alımı ihalesi (İKN 2022/452448) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/452448
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/452448 · Sonuç tarihi: 02.09.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 151 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺28.795 (2 istekli)
2. kısım
Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺104.280 (3 istekli)
Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 43 Kalem Bilişim Malzemesi ve Yedek Parça Mal Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺28.795; 2. kısım: Merih Bilgisayar Elektrik Temizlik Yemekçilik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺104.280.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çeşitli Klinikler İhtiyacı 29 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Netus Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺9.900 (01.11.2021)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çeşitli Klinikler ihtiyacı 201 Kalem Tıbbi Sarf ve Laboratuvar Malzemesi Alımı — Enamed Medikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Taşımacılık Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.795 (17.05.2022)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çeşitli Klinikler İhtiyacı 71 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Vascudem Sağlık Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi, ₺92.200 (01.07.2021)
- Gülhane EAH İhtiyacı 4 Kısım Tıbbi Cihazın 12 Ay Süre İle Bakım Onarım Hizmet Alımı — Anod Teknoloji Anonim Şirketi, ₺114.000 (27.04.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- 214 Kalem Yedek Parça ve Avadanlık Alımı — MS Tedarik Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺28.950, Adana (20.05.2026)
- ARAÇ YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺29.290, Ankara (22.06.2020)
- BMC Kamyon Yedek Parçaları — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺28.140, Ankara (11.05.2026)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →