Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Biyomedikal Birimi İhtiyacı 35 Kısım 40 Kalem Yedek Parça Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfGülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Biyomedikal Birimi İhtiyacı 35 Kısım 40 Kalem Yedek Parça Alımı ihalesi (İKN 2021/567812) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/567812
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/567812 · Sonuç tarihi: 12.01.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: MES Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺791.190.
- İdare hakkında: Eğitim Ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 43 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
MES Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi. — ₺20.640 (1 istekli)
MES Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺65.592 (1 istekli)
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Biyomedikal Birimi İhtiyacı 35 Kısım 40 Kalem Yedek Parça Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: MES Tıbbi Cihazlar Sanayi Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi., ₺20.640; 2. kısım: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺65.592.
Eğitim Ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çeşitli Kliniklerin İhtiyacı 35 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gün Medikal Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi., ₺15.000 (08.03.2021)
- Gülhane EAH Cerrahi Klinikler İhtiyacı 81 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Netus Medikal Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺39.900 (01.12.2021)
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi 22 Kalem Temizlik Ve Kırtasiye Malzemesi Alımı — Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺45.960 (12.08.2021)
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İhtiyacı 10 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Pera Medikal Anonim Şirketi, ₺108.978 (05.07.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesisleri İçin 1 Yıllık Mikrobiyoloji Laboratuvarı Kaset Test Alımı İşi — Albioderm Alerji Ürünleri Anonim Şirketi, ₺20.620, Batman (22.05.2026)
- LABORATUVAR VE TIBBİ SARF MALZEME SATIN — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺20.610, İstanbul (16.07.2021)
- LABORATUVAR CİHAZI SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺20.595, Zonguldak (12.11.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →