Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı 3 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfGülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı 3 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2021/759440) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/759440
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/759440 · Sonuç tarihi: 01.03.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Elsa Ortopedi Rehabilitasyon Ve Spor Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.242.561.
- İdare hakkında: Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 107 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Elsa Ortopedi Rehabilitasyon Ve Spor Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺448.600 (3 istekli)
Elsa Ortopedi Rehabilitasyon Ve Spor Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Carl Zeiss Meditec Medikal Çözümler Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi — ₺297.100 (1 istekli)
Carl Zeiss Meditec Medikal Çözümler Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı 3 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Elsa Ortopedi Rehabilitasyon Ve Spor Malzemeleri İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺448.600; 2. kısım: Carl Zeiss Meditec Medikal Çözümler Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺297.100.
Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Gülhane Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gülhane EAH Mikrobiyoloji Lab 12 Ay Süre İle 1 Kısım 266464 Puan Sonuç Karşılığı Hizmet Alımı (Tüberküloz PCR Testleri) — Onaymed Medikal ve Sağlık Hizmt.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺432.716 (19.07.2022)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Klıniği İhtiyacı 36 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺476.400 (04.11.2020)
- Gülhane EAH Kardiyoloji Kliniği İhtiyacı Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Medintek Tıbbi Ürünler Anonim Şirketi, ₺500.500 (06.07.2022)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi 10 Kalem Yedek Parça Mal Alımı — Penta Elektronik Medikal Sistemler Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺539.000 (21.06.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 25 Kalem Dental Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Selçuk Çelik Kimya Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺448.500, Osmaniye (22.12.2025)
- BİYOSİDAL İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Asel Grup Kimyasal Ürünler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺448.500, Ankara (26.04.2022)
- MEDİKAL LİKİT OKSİJEN SATIN ALINACAKTIR — Kar Ok Tıbbı Gazlar San.Tic.Ltd.Şti., ₺448.500, Erzincan (14.06.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →