Gülnar Orman İşletme Müdürlüğü Aydıncık Ağaçlandırma ve Pembecik Endüstriyel Plantasyon Projesi Toprak işleme Hizmet Alımı İşi,(Kısmi Zamanlı)
Ormancılık ve Peyzaj HizmetleriOrman Bölge Müdürlüğü-Mersin Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü tarafından açılan "Gülnar Orman İşletme Müdürlüğü Aydıncık Ağaçlandırma ve Pembecik Endüstriyel Plantasyon Projesi Toprak işleme Hizmet Alımı İşi,(Kısmi Zamanlı)" ihalesini Öz Sadiler Yemekçilik ve Gıda İnşaat Petrol Ormancılık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.234.124,91 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 5 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/175890).
- İhale Kayıt No
- 2022/175890
- Kazanan firma
- Öz Sadiler Yemekçilik ve Gıda İnşaat Petrol Ormancılık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.234.125
- İstekli sayısı
- 5
- İl
- Mersin
- Sonuç tarihi
- 25.04.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/175890 · Sonuç tarihi: 25.04.2022
İhalenin konusu
Aydıncık (287),Pembecik (84/86/87/88/89/91/110) Bölmelerde
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 5 istekli teklif verdi — Ormancılık ve Peyzaj Hizmetleri sektöründe ortalamanın (7,7 istekli) %35 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.234.125 — Orman Bölge Müdürlüğü-Mersin Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına Ormancılık ve Peyzaj Hizmetleri alanında sonuçlanan 20 ihalede ortalamanın (594.917,7 ₺) %107 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Öz Sadiler Yemekçilik ve Gıda İnşaat Petrol Ormancılık Nakliyat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 17 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺163.586.120.
- İdare hakkında: Orman Bölge Müdürlüğü-Mersin Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 49 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 8,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.