Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde Bulunan Telefon Santrallerinin 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında Aylık Periyodik Bakım, Onarım ve İşletilmesi İşi
Bakım ve Onarım HizmetleriYapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Hacettepe Üniversitesi tarafından açılan "Hacettepe Üniversitesi Sıhhiye ve Beytepe Yerleşkelerinde Bulunan Telefon Santrallerinin 01/01/2026-31/12/2026 Tarihleri Arasında Aylık Periyodik Bakım, Onarım ve İşletilmesi İşi" ihalesini Birleşim Telekominikasyon İnş Taah Paz Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2.330.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1850541).
- İhale Kayıt No
- 2025/1850541
- Kazanan firma
- Birleşim Telekominikasyon İnş Taah Paz Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.330.000
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 10.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1850541 · Sonuç tarihi: 10.12.2025
İhalenin konusu
Telefon Santrallerinin Aylık Periyodik Bakım, Onarım ve İşletilmesi İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Bakım ve Onarım Hizmetleri sektöründe ortalamanın (8,2 istekli) %88 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺2.330.000 — Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Hacettepe Üniversitesi adına Bakım ve Onarım Hizmetleri alanında sonuçlanan 6 ihalede ortalamanın (8.828.592 ₺) %74 altında.
- İdare hakkında: Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Hacettepe Üniversitesi adına sonuçlanan 33 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.