Hâkimler ve Savcılar Kurulu Genel Sekreterliği 2026 Yılı Personel Taşıma Servisi İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriHakimler ve Savcılar Kurulu Başkanlığı tarafından açılan "Hâkimler ve Savcılar Kurulu Genel Sekreterliği 2026 Yılı Personel Taşıma Servisi İşi" ihalesini Haşimoğlu Organizasyon Hizmetleri ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi 33.330.290 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1770589).
- İhale Kayıt No
- 2025/1770589
- Kazanan firma
- Haşimoğlu Organizasyon Hizmetleri ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺33.330.290
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 23.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1770589 · Sonuç tarihi: 23.12.2025
İhalenin konusu
02.01.2026-31.12.2026 Tarihleri Arasında 251 Sefer; 15 Adet 19+1 Kişilik Midibüs ve 8 Adet 27+1 Kişilik Midibüs Olmak Üzere Toplam 23 Adet Araçla Personel Taşıma Servisi Hizmeti Alımı İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,6 istekli) %29 altında.
- Kazananın karnesi: Haşimoğlu Organizasyon Hizmetleri ve Turizm Yatırımları Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺128.675.620.
- İdare hakkında: Hakimler ve Savcılar Kurulu Başkanlığı adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.