HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ
Bilişim / BT HizmetleriHASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ ihalesi (İKN 2021/192061) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/192061
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Mersin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/192061 · Sonuç tarihi: 07.04.2022
İhalenin konusu
3 Kısım 36 Aylık
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺19.273.061.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR MERSİN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 36 Aylık SBYS (Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi), YBBYS (Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi) ve ADSM ve ADSH HBYS(Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺486.936 (4 istekli)
Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Akgün Bilgisayar Program Ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺3.286.872 (7 istekli)
Akgün Bilgisayar Program Ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Akgün Bilgisayar Program Ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺216.000 (7 istekli)
Akgün Bilgisayar Program Ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺486.936; 2. kısım: Akgün Bilgisayar Program Ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺3.286.872; 3. kısım: Akgün Bilgisayar Program Ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺216.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilişim / BT Hizmetleri
- Oracle Merkezi Veri Tabanları Güncelleme Hizmeti Temini — Robit Teknoloji Limited Şirketi, ₺489.000, Ankara (09.12.2020)
- 2022 Yılı Sunucu ve Ağ Sistemleri Yazılım, Donanım Bakımı Hizmeti — NBN Bilişim ve Ticaret Limited Şirketi, ₺490.000, Kocaeli (16.05.2022)
- E-KYGM Yazılımına Yönelik Bakım ve Güncelleme Hizmet Alımı — Mil Yazılım Bilişim ve Oyun Tek.Tic.Ltd.Şti., ₺481.750, Ankara (14.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →