HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ
Bilişim / BT HizmetleriALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ-ESENYURT NECMİ KADIOĞLU SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 10 Aylık (01032021-31122021) Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ" ihalesini Probel Bilgisayar Yazılım Donanım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 405.216,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/23880).
- İhale Kayıt No
- 2021/23880
- Kazanan firma
- Probel Bilgisayar Yazılım Donanım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺405.216
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 25.02.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/23880 · Sonuç tarihi: 25.02.2021
İhalenin konusu
2021 Yılı 10 Aylık (01.03.2021-31.12.2021) Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Bilişim / BT Hizmetleri sektöründe ortalamanın (2,4 istekli) %58 altında.
- Kazananın karnesi: Probel Bilgisayar Yazılım Donanım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.784.168.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR DEVLET HASTANESİ-ESENYURT NECMİ KADIOĞLU SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI 2021 Yılı 10 Aylık (01032021-31122021) Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) Hizmet Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.