HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ
Bilişim / BT HizmetleriHASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ ihalesi (İKN 2021/571092) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/571092
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kırıkkale
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/571092 · Sonuç tarihi: 20.12.2021
İhalenin konusu
1.Kısım HBYS Hizmeti Alımı İşi. 2.Kısım YBBYS Hizmeti Alımı İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺28.920.281.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Sağlık Tesislerinin 2022-2023-2024 Yılları (36 Aylık ) İhtiyacına Alımı İşi hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. — ₺248.868 (6 istekli)
Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Prestij Bilgi Sistemleri Arge Yazılım İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. — ₺3.000.348 (5 istekli)
Prestij Bilgi Sistemleri Arge Yazılım İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HASTANE BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (HBYS) HİZMETİ ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., ₺248.868; 2. kısım: Prestij Bilgi Sistemleri Arge Yazılım İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş., ₺3.000.348.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Bilişim / BT Hizmetleri
- İNTERNET ERİŞİMİ VE NOKTADAN NOKTAYA METRO — İş Net Elektronik Bilgi Üret.Dağ.Tic ve İlet .Hiz.A.Ş., ₺249.615, Ankara (25.12.2019)
- Veeam Backup & Replication Enterprise Yedekleme Yazılımı Lisans Kullanım Hakkı İle Güncelleme ve Destek Hizmeti Alımı — Eks-Pa Bilgisayar Pazarlama ve Ticaret A.Ş., ₺246.500, Ankara (11.01.2021)
- METRO ETHERNET İNTERNET HİZMETİ ALINACAKTIR — Superonline İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺245.772, İstanbul (15.01.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →