Hastane Teknik Servis (10 Kısım) Malzeme Alımı
Hastane Teknik Servis (10 Kısım) Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2022/496114) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/496114
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Şanlıurfa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/496114 · Sonuç tarihi: 03.08.2022
İhalenin konusu
Hastane Teknik Servis (10 Kısım ) Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Abamor Sondaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺79.766.400.
- İdare hakkında: Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi adına sonuçlanan 83 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Abamor Sondaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺927.100 (2 istekli)
Abamor Sondaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Teknikon Med.Cih.ve Gaz Sis.San.Tic.Ltd.Şti — ₺322.000 (3 istekli)
Teknikon Med.Cih.ve Gaz Sis.San.Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
TK Asansör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺590.960 (1 istekli)
TK Asansör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Hastane Teknik Servis (10 Kısım) Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Abamor Sondaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺927.100; 2. kısım: Teknikon Med.Cih.ve Gaz Sis.San.Tic.Ltd.Şti, ₺322.000; 3. kısım: TK Asansör Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺590.960.
Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- 24 Ay Süreli Kan Bankası Puan Karşılığı Hizmet Alımı — Labotest Diagnostik Sistemler Anonim Şirketi, ₺976.198 (06.04.2021)
- Diş Fakültesi İhtiyacı Olan 19 Kalem Kalem Tıbbi Cihaz ve Demirbaş Malzeme — Öncü Dental Tıbbi Malzeme Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺697.170 (16.06.2022)
- 17 Kalem Girişimsel Radyoloji Tıbbi Malzeme lımı — Berka Medikal Anonim Şirketi., ₺1.204.400 (28.07.2022)
- 4 Kalem Demirbaş Malzeme Alımı — Şiraz Tıbbi Ürünleri San. ve Tic.Ltd.Şti., ₺608.000 (07.09.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →