Hayvan Yemi Alımı
Hayvan Yemi Alımı ihalesi (İKN 2020/684776) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/684776
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/684776 · Sonuç tarihi: 02.02.2021
İhalenin konusu
22 Kalem Hayvan Yemi Alım işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Kayseri Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 24 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺287.760
2. kısım
Altundallar Gıda Med Teks.Tem.İnş.Taah.Nak.San.Paz.Tic.Ltd.Şt — ₺124.320
Altundallar Gıda Med Teks.Tem.İnş.Taah.Nak.San.Paz.Tic.Ltd.Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Hayvan Yemi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺287.760; 2. kısım: Altundallar Gıda Med Teks.Tem.İnş.Taah.Nak.San.Paz.Tic.Ltd.Şt, ₺124.320.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Bilboard, CLP, Branda, Mec Branda ve Megalıght Üzerine Baskı Yaptırılmasına Ait — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺309.890 (05.04.2021)
- Piknik Masası, Salıncak, Bisiklet Parkı, Oturaklı Bilgisayar Masası , Çöp Kovası ve Fiber Saksı Alımı — Parmosan Peyzaj İnşaat Mobilya Ve Plastik İmalat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺244.500 (02.07.2021)
- Temel ve Alttemel Malzeme (Agrega) alımı — Uzmansan Oto Makas Otomotiv Nakliyat İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺445.000 (07.07.2021)
- Muhtelif Su Malzemeleri Alımı — Elmos Otomasyon Enerji Taahhüt Elektrik Elektronik Mühendislik Danışmanlık Makine İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺129.507 (04.06.2021)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı idaresinin tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →