Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı İstanbul Vergi Kaçakçılığı -1 Denetim Daire Başkanlığı Adına 350 Personel 87500 Öğün Öğle Yemeği ve Taşıma Dağıtım Hizmet İşi
Yemek ve Konaklama Hizmetleriİstanbul Vergi Kaçakçılığı 1 Denetim Daire Başkanlığı Hazine ve Maliye Bakanlığı. tarafından açılan "Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı İstanbul Vergi Kaçakçılığı -1 Denetim Daire Başkanlığı Adına 350 Personel 87500 Öğün Öğle Yemeği ve Taşıma Dağıtım Hizmet İşi" ihalesini Meriç Gıda Yemek Üretim ve Hiz.Tur.San.ve Tic.Ltd.Şt 2.471.875 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/683752).
- İhale Kayıt No
- 2021/683752
- Kazanan firma
- Meriç Gıda Yemek Üretim ve Hiz.Tur.San.ve Tic.Ltd.Şt
- Sözleşme bedeli
- ₺2.471.875
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 24.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/683752 · Sonuç tarihi: 24.12.2021
İhalenin konusu
02/01/2022 -31/12/2022 Tarihleri Arasında Görevli 350 Personel İçin 87.500 Öğün Yemek Verilmesi ve Dağıtım Dağıtılması Servis Hizmet İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,7 istekli) %30 altında.
- İdare hakkında: İstanbul Vergi Kaçakçılığı 1 Denetim Daire Başkanlığı Hazine ve Maliye Bakanlığı. adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Meriç Gıda Yemek Üretim ve Hiz.Tur.San.ve Tic.Ltd.Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →