HAZIR BETON SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriEREĞLİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2022 Yılı C20/25 Hazır Beton Alımı-2 alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "HAZIR BETON SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Tekay İnşaat Nakliyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti 9.720.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/584015).
- İhale Kayıt No
- 2022/584015
- Kazanan firma
- Tekay İnşaat Nakliyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺9.720.000
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Zonguldak
- Sonuç tarihi
- 05.08.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/584015 · Sonuç tarihi: 05.08.2022
İhalenin konusu
1 Ağustos -31 Aralık 2022 Arası 8000 m³ Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi ve 1000 m³ Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü Şantiyesi Olmak Üzere Toplam 9000 m³ C20/25 Hazır Beton Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — İnşaat Malzemeleri sektöründe ortalamanın (4,1 istekli) %27 altında.
- Kazananın karnesi: Tekay İnşaat Nakliyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺17.011.401.
- İdare hakkında: EREĞLİ BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ 2022 Yılı C20/25 Hazır Beton Alımı-2 alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Tekay İnşaat Nakliyat Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →