(HBYS) Hastane Bilgi Yönetim Sistemi
Bilişim / BT Hizmetleriİl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları tarafından açılan "(HBYS) Hastane Bilgi Yönetim Sistemi" ihalesini Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. 2.687.328 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/380383).
- İhale Kayıt No
- 2021/380383
- Kazanan firma
- Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺2.687.328
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Zonguldak
- Sonuç tarihi
- 10.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/380383 · Sonuç tarihi: 10.12.2021
İhalenin konusu
01/01/2022 - 31/12/2024 Tarihleri Arası (36 Ay Süreli), (HBYS) Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Hizmet Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 3 istekli teklif verdi — Bilişim / BT Hizmetleri sektöründe ortalamanın (2,4 istekli) %25 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺18.786.125.
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 17 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Akgün Bilgisayar Program ve Hizmetleri Sanayi Ticaret A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →