HDPE ESASLI KANALİZASYON BORULARI SATIN
İnşaat MalzemeleriHDPE ESASLI KANALİZASYON BORULARI SATIN ihalesi (İKN 2019/667679) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/667679
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/667679 · Sonuç tarihi: 11.03.2020
İhalenin konusu
8 Kısım Muhtelif Çaplarda 50.400 Metre HDPE Esaslı Kanalizasyon Boruları Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Fırat Plastik Kauçuk San.Ve Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺28.826.128.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Fırat Plastik Kauçuk San.Ve Tic.A.Ş. — ₺2.220.516
Fırat Plastik Kauçuk San.Ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş — ₺898.830
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HDPE ESASLI KANALİZASYON BORULARI SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Fırat Plastik Kauçuk San.Ve Tic.A.Ş., ₺2.220.516; 2. kısım: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic Ve San Ltd Ş, ₺898.830.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- 8 cm Yüksekliğinde Normal Çimentolu Buhar Kürlü Beton Parke Taşı Yol Alt Temel Malzemesi — Ötügen Servis Hizmetleri Organizasyon İnşaat Tekstil Kırtasiye Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺2.221.000, Adıyaman (08.05.2026)
- İçme Suyu O-PVC ve PE Boru Alımı — Epaş Döküm ve Plastik Sanayi Ticaret Anonim Şirketi., ₺2.221.750, Kayseri (18.07.2022)
- 12000 m2 6 cmlik Kilitli Parke Taşı ve 3000 Adet 20*70 Bordür Taşı Alım İhalesi — Saimoğlu Beton ve Yapı Elemanları Limited Şirketi, ₺2.222.222, Niğde (13.10.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →