HDPE, PVC VE KORUGE BORU SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriHDPE, PVC VE KORUGE BORU SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/69981) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/69981
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Burdur
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/69981 · Sonuç tarihi: 02.04.2020
İhalenin konusu
Muhtelif Çapta HDPE Boru : 71.000 Metre Muhtelif Çapta PVC Boru : 34.000 Metre Muhtelif Çapta Koruge Boru: 16.000 Metre
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺653.990
2. kısım
Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺539.500
Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺129.800
Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HDPE, PVC VE KORUGE BORU SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺653.990; 2. kısım: Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺539.500; 3. kısım: Mesa Üst Alt Yapı Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺129.800.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Geri Dönüşüm Sepeti ve Konteyner Kamuflajı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺654.000, Kahramanmaraş (29.09.2021)
- SICAK ASFALT SATIN ALINACAKTIR — Ribelkent Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Ulaşım Enerji Sanayi Veticaret Limited Şirketi, ₺653.883, Rize (03.11.2021)
- 1 Adet HRS BOİLER Boru Demeti Alımı — Asos Proses Makina Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺654.120 (13.02.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →