Hemodiyaliz Ünitesi Ve Sarıyer Ameliyathanesi İçin 8 Kalem Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfHemodiyaliz Ünitesi Ve Sarıyer Ameliyathanesi İçin 8 Kalem Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2020/178428) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/178428
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/178428 · Sonuç tarihi: 24.06.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: DLR Medikal Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺185.827.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
DLR Medikal Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi — ₺65.240
DLR Medikal Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Matek Medikal Analitik Teknik Sistemler Limited Şirketi — ₺86.400
Matek Medikal Analitik Teknik Sistemler Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Hemodiyaliz Ünitesi Ve Sarıyer Ameliyathanesi İçin 8 Kalem Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: DLR Medikal Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺65.240; 2. kısım: Matek Medikal Analitik Teknik Sistemler Limited Şirketi, ₺86.400.
Eğitim Ve Araştırma Hastanesi-Şişli Hamidiye Etfal Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2020 Yılı 97 Kalem İlaç Alımı — Biem İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺38.790 (20.07.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 9 Kalem Biyomedikal Demirbaş Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺65.250 (10.01.2022)
- 177 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — Senmed Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺65.160, Kocaeli (03.07.2026)
- 62 Kalem Kalp Damar Cerrahi Sarf Malzeme Alımı — Kalice Tekstil Tıbbi Malzeme İnşaat Gıda Kırtasiye Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺65.398, Konya (25.05.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →