Hemzemin Geçit Bekçiliği Hizmet Alımı
İş ve Danışmanlık HizmetleriT.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 4. BÖLGE SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS tarafından açılan "Hemzemin Geçit Bekçiliği Hizmet Alımı" ihalesini Batuhan Kurumsal Personel Hizmet İşleri Temizlik Gıda Ticaret Anonim Şirketi 1.959.238,8 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/583499).
- İhale Kayıt No
- 2021/583499
- Kazanan firma
- Batuhan Kurumsal Personel Hizmet İşleri Temizlik Gıda Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.959.239
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- T.C DEVLET DEMİRYOLLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(TCDD) 4. BÖLGE SATIN ALMA VE STOK KONTROL SERVİS
- İl
- —
- Sonuç tarihi
- 07.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/583499 · Sonuç tarihi: 07.12.2021
İhalenin konusu
Bölge Müdürlüğümüz Mıntıkasında Bulunan 7 Adet Bariyerli Hemzemin Geçitte Bekçilik Hizmetlerinin 01.01.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında 27 Kişi İle Yürütülmesi İçin Hizmet Satın Alınması İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Batuhan Kurumsal Personel Hizmet İşleri Temizlik Gıda Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 10 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺30.370.666.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.