HIRDAVAT,ELEKTRİK TESİSAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ
İnşaat MalzemeleriHIRDAVAT,ELEKTRİK TESİSAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ ihalesi (İKN 2020/176158) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/176158
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Mardin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/176158 · Sonuç tarihi: 25.06.2020
İhalenin konusu
323 Kalem Hırdavat,Elektrik.Tesisat ve İnşaat Malzemeleri Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺288.010
2. kısım
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş — ₺91.045
İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Koçhan Elek.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺334.185
Koçhan Elek.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HIRDAVAT,ELEKTRİK TESİSAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺288.010; 2. kısım: İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺91.045; 3. kısım: Koçhan Elek.İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺334.185.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Muhtelif Ebatlarda Abone Bağlantı Seti, Şiber-Küresel ve Stop Vana, Betonarme Sayaç Odası, Paslanmaz Boru Tamir Malzemeleri, HDPE Fittingsler, Muhtelif Ebatlarda Sfero ve Temper Fittingsler İle Kaplin Ek Parçaları Alımı İşi — Rem-Su İnşaat Sanayive Ticaret Limited Şirketi, ₺288.000, Bursa (25.06.2021)
- İNŞAAT DEMİRİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺288.000, Amasya (04.03.2021)
- BETON BORDÜR TAŞI VE KİLİTLİ PARKE TAŞI SATIN — Öz Aksaray Parke İnşaat İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺288.000, Aksaray (11.01.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →