HIRDAVAT, NALBURİYE VE İNŞAAT MALZEMESİ SATIN
İnşaat MalzemeleriHIRDAVAT, NALBURİYE VE İNŞAAT MALZEMESİ SATIN ihalesi (İKN 2021/264113) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/264113
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/264113 · Sonuç tarihi: 07.09.2021
İhalenin konusu
130 Kalemden oluşan Hırdavat, Nalburiye, İnşaat Malzemesi Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 317 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.058.507.961.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR T.C. YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI TRAKYA ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ Teknik İşletmeler Malzeme Alımı 130 Kalem alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺95.629 (3 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Güleryüz Yapı Elemanları Proje Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺85.668 (2 istekli)
Güleryüz Yapı Elemanları Proje Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HIRDAVAT, NALBURİYE VE İNŞAAT MALZEMESİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺95.629; 2. kısım: Güleryüz Yapı Elemanları Proje Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺85.668.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Kahramanmaraş-Andırın Geben Barajı Sulaması Malzeme Alımı (CTP-HDPE-Su Kontrol Elemanları) — Dikkaya Su Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺97.030, Kahramanmaraş (04.08.2021)
- Bazalt Bordür ve Doğaltaş Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺97.097, Kayseri (28.04.2026)
- AGREGA SATIN ALINACAKTIR — Hadid Maden Taahhüt Nakliye İnşaat Yapı Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺94.120, Tokat (29.05.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →