HIRDAVAT, TESİSAT, İNŞAAT VE YEDEK PARÇA
Araç ve Taşıma EkipmanlarıHIRDAVAT, TESİSAT, İNŞAAT VE YEDEK PARÇA ihalesi (İKN 2020/283864) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/283864
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Iğdır
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/283864 · Sonuç tarihi: 09.09.2020
İhalenin konusu
Müdürlüğümüz Ve Bağlı Sağlık Tesislerinin İhtiyacı Olan Hırdavat,Elektrik Tesisat,İnşaat Ve Yedek Parça Malzemeleri Alımı (2020 Yılı-11 Kısım)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺495.228
2. kısım
Onur Teks.Ormancılık Hay.Elek.İnş.Ür.Ve San.Tic.Ltd.Ş — ₺2.328
Onur Teks.Ormancılık Hay.Elek.İnş.Ür.Ve San.Tic.Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HIRDAVAT, TESİSAT, İNŞAAT VE YEDEK PARÇA ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺495.228; 2. kısım: Onur Teks.Ormancılık Hay.Elek.İnş.Ür.Ve San.Tic.Ltd.Ş, ₺2.328.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- LASTIK PROFIL-SALON CAM LASTIGI-PENCERE LASTIĞİ — Telas Lastik Sanayive Ticaret A.Ş., ₺495.000, Sakarya (07.09.2021)
- Araç ve İş Makineleri Lastik Alımı İşi — Odak Çözüm Eğitim Danışmanlık Tedarik ve Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺494.940, Şanlıurfa (02.12.2021)
- Müdürlüğümüze Bağlı Birimler İçin Lastik Alımı İşi — Mirlas Lastik İthalat İhracat ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺494.300, Batman (18.12.2025)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →