HIRDAVAT, UPS CİHAZI VE AKÜ SATIN ALINACAKTIR
Elektrik EkipmanlarıHIRDAVAT, UPS CİHAZI VE AKÜ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/207529) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/207529
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/207529 · Sonuç tarihi: 02.06.2020
İhalenin konusu
3 Kısım (37 Kalem) Hırdavat malzemesi, Ups Cihazı ve Akü Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
RZY İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺196.541
RZY İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Toros Telefon İnşaat İnş.Malzemeleri Turz.Paz.Tic.Ve San.Ltd.Şti. — ₺116.350
Toros Telefon İnşaat İnş.Malzemeleri Turz.Paz.Tic.Ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
HIRDAVAT, UPS CİHAZI VE AKÜ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: RZY İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺196.541; 2. kısım: Toros Telefon İnşaat İnş.Malzemeleri Turz.Paz.Tic.Ve San.Ltd.Şti., ₺116.350.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- Eyyübiye Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere İhtiyaç Duyulan Muhtelif Elektrik Malzemeleri Mal Alım İşi — Momentum Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺197.950, Şanlıurfa (27.07.2020)
- LED Işıklı Korkuluk Aydınlatma — Kentes Yapı Mimarlık Mühendislik Elektronik Bilişim İmalat İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺195.100, Siirt (05.01.2021)
- ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — İpek Hırdavat Demirçelik Elek Taah Tic ve San Ltd Ş, ₺194.386, Kayseri (20.07.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →