Hizmet Binası, Konukevi ve Tevfik Bey Konağı Elektrik Enerjisi İhtiyacının Serbest Piyasadan
Yakıt, Elektrik ve EnerjiTürkiye Belediyeler Birliği tarafından açılan "Hizmet Binası, Konukevi ve Tevfik Bey Konağı Elektrik Enerjisi İhtiyacının Serbest Piyasadan" ihalesini Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi 1.710.932,42 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/158755).
- İhale Kayıt No
- 2020/158755
- Kazanan firma
- Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.710.932
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 05.05.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/158755 · Sonuç tarihi: 05.05.2020
İhalenin konusu
Kuruma ait 3 adet abonelik için (01/06/2020-01/06/2022) 24 (yirmi dört) aylık toplam 2.290.160,00 Kwh (İkimilyonikiyüzdoksanbinyüzaltmış Kilowatt Saat) elektirk enerjisi alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ozan Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 21 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺127.984.862.
- İdare hakkında: Türkiye Belediyeler Birliği adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.