Hukuk Müşavirliğince kamulaştırma ve ilgili işler için 2 adet nitelikli personel temini işi (2022 yılı için)
Mühendislik ve MüşavirlikT.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 1. Bölge Malzeme Müdürlüğü (Hukuk Müşavirliği İhtiyacı ) tarafından açılan "Hukuk Müşavirliğince kamulaştırma ve ilgili işler için 2 adet nitelikli personel temini işi (2022 yılı için)" ihalesini Aykar İnsan Kaynakları Temizlik İnşaat Hayvancılık Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 264.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/43953).
- İhale Kayıt No
- 2022/43953
- Kazanan firma
- Aykar İnsan Kaynakları Temizlik İnşaat Hayvancılık Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺264.500
- İstekli sayısı
- 1
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 28.02.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/43953 · Sonuç tarihi: 28.02.2022
İhalenin konusu
Hukuk Müşavirliğince kamulaştırma ve ilgili işler için 2 Nitelikli personel ile 01/03/2022 tarihinden, 31/12/2022 tarihine kadar yürütülmesi işi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 1 istekli teklif verdi — Mühendislik ve Müşavirlik sektöründe ortalamanın (6,8 istekli) %85 altında.
- Kazananın karnesi: Aykar İnsan Kaynakları Temizlik İnşaat Hayvancılık Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.130.748.
- İdare hakkında: T.C Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü (TCDD) 1. Bölge Malzeme Müdürlüğü (Hukuk Müşavirliği İhtiyacı ) adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.