Kamu İhaleleri

IBM Z13 Kurumsal Sunucunun Parça Dahil Bakım-Onarım

Bilişim / BT Hizmetleri

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından açılan "IBM Z13 Kurumsal Sunucunun Parça Dahil Bakım-Onarım" ihalesini VBT Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi 7.488.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/486582).

İhale Kayıt No
2020/486582
Kazanan firma
VBT Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi
Sözleşme bedeli
₺7.488.000
İstekli sayısı
İl
Ankara
Sonuç tarihi
03.12.2020

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/486582 · Sonuç tarihi: 03.12.2020

İhalenin konusu

01.01.2021-31.12.2021 tarihleri arasında IBM Z13 Kurumsal Sunucunun Parça Dahil Bakım- Onarım hizmet alım işi

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

VBT Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →