İçeler Batı (Trabzon) İçme Suyu Şebeke ve İletim Hattı Projeleri Yapımı Hizmet Alım İşi
İnşaat / Yapım İşleriİçeler Batı (Trabzon) İçme Suyu Şebeke ve İletim Hattı Projeleri Yapımı Hizmet Alım İşi ihalesi (İKN 2020/191787) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/191787
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/191787 · Sonuç tarihi: 08.07.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 22 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Mimko Mühendislik İmalat Müş.Koor.ve Tic.A.Ş. — ₺244.500
Mimko Mühendislik İmalat Müş.Koor.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
MİMKO Mühendislik İmalat Müş.Koor.ve Tic.A.Ş. — ₺324.600
MİMKO Mühendislik İmalat Müş.Koor.ve Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İçeler Batı (Trabzon) İçme Suyu Şebeke ve İletim Hattı Projeleri Yapımı Hizmet Alım İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Mimko Mühendislik İmalat Müş.Koor.ve Tic.A.Ş., ₺244.500; 2. kısım: MİMKO Mühendislik İmalat Müş.Koor.ve Tic.A.Ş., ₺324.600.
Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Toner — Sistem Büro Makinaları Tic Ltd Şti, ₺249.300 (09.03.2021)
- Seyyar Amaçlı Kullanılmak Üzere Seyyar Jeneratör Satın Alınması — Sivas Pozitif Enerji ve Güç Sistemleri Elektrik Makina İnşaat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺237.589 (07.07.2020)
- İlçeler Doğu (Trabzon) İçme Suyu Şebeke ve İletim Hattı Projeleri Yapımı Hizmet Alım İşi — Mimko Mühendislik İmalat Müş.Koor.Ve Tic.A.Ş., ₺193.600 (08.07.2020)
- Trafik Sigortası Hizmeti Alımı — Tunalar Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺343.530 (01.12.2021)
Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- Rize İli Pazar İlçesine Bağlı Muhtelif Köy ve Mahallelerde Yapılacak İstinat Duvarları İnşaatı İşi(2020-1) — Kulaber Harfiyat İnşaat Nakliyat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺244.000, Rize (09.07.2020)
- SUYU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR — Şah-Mir Telekominikasyon İnşaat Mühendislik Elektrik Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺244.000, Adıyaman (16.06.2020)
- BİNA ONARIMI YAPTIRILACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺245.350, Batman (12.08.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →