Iğdır Tuzluca İlçesi Arslanlı Köyü Açık Sulama Sistemi Projesi
İnşaat / Yapım İşleriIğdır İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından açılan "Iğdır Tuzluca İlçesi Arslanlı Köyü Açık Sulama Sistemi Projesi" ihalesini Yusufoğulları Plan Proje İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1.325.000 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2022/435922).
- İhale Kayıt No
- 2022/435922
- Kazanan firma
- Yusufoğulları Plan Proje İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺1.325.000
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- Iğdır
- Sonuç tarihi
- 15.06.2022
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/435922 · Sonuç tarihi: 15.06.2022
İhalenin konusu
1 Adet 2500 m Açık Sulama Sistemi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 4 istekli teklif verdi — İnşaat / Yapım İşleri sektöründe ortalamanın (9,5 istekli) %58 altında.
- Bedel: Sözleşme bedeli ₺1.325.000 — Iğdır İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü adına İnşaat / Yapım İşleri alanında sonuçlanan 5 ihalede ortalamanın (3.291.062,6 ₺) %60 altında.
- Kazananın karnesi: Yusufoğulları Plan Proje İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 8 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺131.091.149.
- İdare hakkında: Iğdır İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü adına sonuçlanan 5 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.