İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlar Mamul Yemek Alımı
Yemek ve Konaklama Hizmetleriİl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlar Mamul Yemek Alımı ihalesi (İKN 2020/593437) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/593437
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Karaman
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/593437 · Sonuç tarihi: 11.02.2021
İhalenin konusu
Üç kısım için toplam öğün miktarları aşağıda verilmiştir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺973.778
2. kısım
Enfes Yemek Gıda Tem İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. — ₺919.800
Enfes Yemek Gıda Tem İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlar Mamul Yemek Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺973.778; 2. kısım: Enfes Yemek Gıda Tem İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti., ₺919.800.
Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Karaman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetleri İl Müdürlüğü Araç Kiralama İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺592.221 (04.01.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yemek ve Konaklama Hizmetleri
- Memur ve Sözleşmeli Personel Yemek Hizmet Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺971.710, Şırnak (13.08.2021)
- Fabrikamız İç Hizmetler Şefliğine Bağlı Misafirhane,Odacılık ve Ofis Temizlik Hizmet Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺978.138, Balıkesir (22.02.2021)
- 25inci Müht Bl Klığı Yemekhanesine Pişmiş Yemek ve Ekmek Taşıma — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺984.000, Osmaniye (30.12.2025)
Yemek ve Konaklama Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →