İlaç Sarf Malzeme
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarfİlaç Sarf Malzeme ihalesi (İKN 2022/664868) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/664868
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Aydın
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/664868 · Sonuç tarihi: 18.08.2022
İhalenin konusu
48 Kalem İlaç Sarf Malzeme Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 165 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺172.803.429.
- İdare hakkında: Devlet Hastanesi -Aydın Söke Fehime Faik Kocagöz Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 21 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺37.926 (2 istekli)
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi — ₺55.200 (1 istekli)
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İlaç Sarf Malzeme ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺37.926; 2. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama Anonim Şirketi, ₺55.200.
Devlet Hastanesi -Aydın Söke Fehime Faik Kocagöz Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 36 Kalem Temizlik Sarf Malzeme — FSM 1453 Turizm Gıda Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺74.119 (01.07.2022)
- 68 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — MK Tıbbi Malzeme İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺204.124 (16.09.2022)
- 1 Kalem Kırtasiye Sarf Malzeme ( Fotokopi Kağıtları A4) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺247.000 (29.08.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 2026 Yılı 13 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Nüans Ecza Deposu Dış Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺37.920, Diyarbakır (25.02.2026)
- 54 Kalem Laboratuvar Sarf Malzeme Alımı — Kudret Biyoteknolojik Ürünler ve Kimya Sanayi Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺37.900, Konya (08.01.2026)
- Gülhane Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Muhtelif Kliniklerin İhtiyacı 10 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Schıller Tıbbi Malzemeler San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺37.960, Ankara (01.12.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →