İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/617692) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/617692
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/617692 · Sonuç tarihi: 27.01.2020
İhalenin konusu
68 Kalem İlaç Alımı İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 123 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺94.573.568.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺1.110.581
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş. — ₺87.050
Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺220.814
Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.110.581; 2. kısım: Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş., ₺87.050; 3. kısım: Gül Ecza Deposu Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺220.814.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- MEDİKAL MALZEME SATIN ALINACAKTIR — Atilla Teknik Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.110.315, İstanbul (17.05.2022)
- 27 Kalem Halk Sağlığı Laboratuvarı Besiyeri ve Sarf Malzemesi Alımı — Matriks Kimya Sanayi Danışmanlık ve Dış Ticaret Limited Şirketi., ₺1.111.100, Kahramanmaraş (20.02.2026)
- 84 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme — Teknikmed Medikal Laboratuar Ürünleri Tıbbi Cihazlar ve Medikal Malzemeler Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺1.110.000, Isparta (23.02.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →