İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/112064) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/112064
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/112064 · Sonuç tarihi: 22.05.2020
İhalenin konusu
Muhtelif İlaç (309 Kalem)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti., kayıtlarımızda 40 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.274.240.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti. — ₺170.659
Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Eska Ecza Deposu ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti — ₺55.096
Eska Ecza Deposu ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Metin Onay Ecza Deposu Ltd Şti., ₺170.659; 2. kısım: Eska Ecza Deposu ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, ₺55.096.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 62 Kısım 66 Kalem Biyomedikal ve Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Novasis İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺170.700, Karaman (09.07.2026)
- 385 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi — Bahar Medikal Tıbbi Malzeme ve İnşaat Taah.Tic.Ltd.Ş, ₺170.610, Bayburt (17.12.2020)
- 2025 Yılı FTR Hastanesi 11 Kalem Tıbbi Cihaz, 5 Kalem Demirbaş Malzeme İhalesi — Ticaret Limited Şirketi, ₺170.600 (28.07.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →