İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/391596) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/391596
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Mardin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/391596 · Sonuç tarihi: 30.09.2020
İhalenin konusu
17 Kalem İlaç Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 82 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺144.909.644.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺25.161
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Eska Ecza Deposu Ve Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti — ₺252.252
Eska Ecza Deposu Ve Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, ₺25.161; 2. kısım: Eska Ecza Deposu Ve Tıbbi Gereçler Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti, ₺252.252.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- LABORATUVAR SARF MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR — Pera Medikal Anonim Şirketi, ₺25.200, Isparta (04.08.2021)
- Tüp Bebek Ünitesi İçin 17 Kısım Tıbbi Malzeme Alımı — Bahar Medikal Tıbbi Malzeme ve İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, ₺25.240, Trabzon (25.09.2025)
- CERRAHİ EL ALETLERİ SATIN ALINACAKTIR — Oreon Medikal Ticaret Anonim Şirketi, ₺25.250, İstanbul (06.01.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →