İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/610972) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/610972
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Manisa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/610972 · Sonuç tarihi: 23.12.2020
İhalenin konusu
17 Kalem İlaç Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., kayıtlarımızda 56 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺50.008.871.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺120.500
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺187.200
Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., ₺120.500; 2. kısım: Yeni Nesil Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺187.200.
MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ HAFSA SULTAN HASTANESİ Hastane Geneli Kemoterapi İlaçları Alımı Kalem) alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: idaresinde benzer ölçekteki işler
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Koçak Farma İlaç ve Kimya San.A.Ş., ₺366.250 (13.07.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- İLAÇ SATIN ALINACAKTIR — Eska Ecza Deposu ve Tıbbi Gereçler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti, ₺120.488, Manisa (28.04.2022)
- BİYOMEDİKAL YEDEK PARÇA SATIN ALINACAKTIR — Draeger Medikal Ticaret Ve Servis Anonim Şirketi, ₺120.425, Kocaeli (04.01.2021)
- TIBBİ SARF MALZEMESİ VE DİŞ SARF MALZEMESİ SATIN — Gurmed Medikal Gıda Temizlik Kırtasiye İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺120.640, Ankara (11.04.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →