İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/180318) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/180318
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/180318 · Sonuç tarihi: 17.06.2021
İhalenin konusu
14 Kalem İlaç Satın Alınması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 51 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺127.669.209.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺28.800
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. — ₺7.745.900
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺746.363
Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, ₺28.800; 2. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş., ₺7.745.900; 3. kısım: Sonuç Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺746.363.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 114 Kalem Ameliyathane Tıbbi Sarf Malzemeleri Alımı — Vascudem Sağlık Teknolojileri Ticaret Limited Şirketi, ₺28.800, Isparta (13.02.2026)
- Tıbbi Cihaz Alımı İhalesi — Elsa Ortopedi Rehabilitasyon ve Spor Malzemeleri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺28.715, Tokat (26.01.2022)
- 40 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Vital Medikal Servis ve Ticaret Limited Şirketi, ₺28.900, Adana (13.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →