İLAÇ SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/99595) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/99595
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kayseri
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/99595 · Sonuç tarihi: 20.04.2021
İhalenin konusu
64 Kalem İlaç Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Fizyopol Ecza Deposu ve Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺101.843.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Fizyopol Ecza Deposu ve Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺15.285
Fizyopol Ecza Deposu ve Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺68.865
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Fizyopol Ecza Deposu ve Sağlık Gereçleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺15.285; 2. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., ₺68.865.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Kızılcahamam Devlet Hastanesinin 38 Kalemden Oluşan Biyomedikal Tüketim Malzemesi Alımı — Sterilizasyon Medikal Sağlık Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺15.350, Ankara (24.04.2026)
- 498 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Yeldan Tıbbi Malzemeler Ticaret Limited Şirketi, ₺15.362, Mersin (04.08.2026)
- 2026 Yılı 142 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi Alımı — Alglab Medikal ve Kimyasal Ürünler Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺15.400, Manisa (28.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →