İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/672597) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/672597
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/672597 · Sonuç tarihi: 06.02.2020
İhalenin konusu
54 Kalem İlaç Ve Serum Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş., kayıtlarımızda 31 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺37.599.971.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. — ₺3.510
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Pendik Ecza Deposu Anonim Şirketi — ₺13.726
Pendik Ecza Deposu Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi — ₺40.172
Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş., ₺3.510; 2. kısım: Pendik Ecza Deposu Anonim Şirketi, ₺13.726; 3. kısım: Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺40.172.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- CERRAHİ ALET SATIN ALINACAKTIR — Barışmed Tıbbi Malzeme Ve Cihazlar Teknik Servis Hizmetleri İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺3.505, Tokat (26.11.2020)
- Girişimsel Radyoloji ve Kardiyoloji İçin 23 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — DR Turk Tıbbi Medikal Malzemeleri İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺3.500, Trabzon (26.11.2025)
- Genel Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Burset Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.500, Tekirdağ (06.07.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →