İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/268583) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/268583
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kırıkkale
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/268583 · Sonuç tarihi: 07.10.2020
İhalenin konusu
271 Kalem İlaç ve Serum Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., kayıtlarımızda 28 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺27.334.333.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. — ₺311.704
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. — ₺2.883
Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret ve Pazarlama A.Ş., ₺311.704; 2. kısım: Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺2.883.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Hemşirelik Mesleki Beceri Laboratuvarı Malzeme Alımı — Kimeks Kimyasal Maddeler ve Sağlık Gereçleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺311.859, İzmir (17.11.2020)
- 63 Kalem Tıbbi Sarf Malzemesi Alımı İşi — Vizyon İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺311.480, Sakarya (05.03.2026)
- Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Huzurevi Şube Müdürlüğüne Geriatri Ek Hizmet Binası İçin Tıbbi Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺312.000, İzmir (28.01.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →