İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/127584) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/127584
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/127584 · Sonuç tarihi: 15.04.2021
İhalenin konusu
32 Kalem İlaç Ve Serum Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Doruk Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti., kayıtlarımızda 20 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺28.890.913.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Doruk Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti. — ₺22.295
Doruk Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti. — ₺14.200
İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. — ₺100.710
Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Doruk Ecza Deposu Tic. Ltd. Şti., ₺22.295; 2. kısım: İnci Ecza Deposu Ticaret Ltd.Şti., ₺14.200; 3. kısım: Öz-Sel Ecza Depoları Ticaret Ve Pazarlama A.Ş., ₺100.710.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 65 Kalem Biyomedikal Sarf Malzeme Alımı — Medbar Tıbbi Malzemeler Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺22.250, Mardin (15.05.2026)
- 21 Kalem Laboratuvar Sarf Malzemesi — Mylabs Sağlık Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺22.426, Gümüşhane (01.07.2022)
- 11 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı — Karahan Tıp Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺22.160, Tekirdağ (20.06.2022)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →