İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR
Tıbbi Cihaz, İlaç ve SarfİLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2021/91633) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/91633
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Trabzon
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/91633 · Sonuç tarihi: 14.04.2021
İhalenin konusu
104 Kalem İlaç ve Serum
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 102 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺160.121.047.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi — ₺17.565
Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. — ₺66.993
Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Asur Ecza Deposu Med San ve Tic Ltd Şti. — ₺233.050
Asur Ecza Deposu Med San ve Tic Ltd Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İLAÇ VE SERUM SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Doruk Ecza Deposu Ticaret Limited Şirketi, ₺17.565; 2. kısım: Ankara Beşer Ecza Deposu ve İlaç Pazarlama A.Ş., ₺66.993; 3. kısım: Asur Ecza Deposu Med San ve Tic Ltd Şti., ₺233.050.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 102 Kısım Cerrahi El Aletleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺17.571 (10.03.2021)
- 14 Kısım Cerrahi Alet Alımı — Bahadır İç Anadolu Sağlık Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi., ₺17.579, Aksaray (09.06.2021)
- Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çeşitli Kliniklerin İhtiyacı 23 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺17.580, Ankara (06.05.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →