İLETİŞİM HİZMETİ ALINACAKTIR
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Üniversitesi Rektörlük SMS Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "İLETİŞİM HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Vodafone Telekomünikasyon A.Ş 870.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 4 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/493290).
- İhale Kayıt No
- 2021/493290
- Kazanan firma
- Vodafone Telekomünikasyon A.Ş
- Sözleşme bedeli
- ₺870.500
- İstekli sayısı
- 4
- İl
- İstanbul
- Sonuç tarihi
- 22.10.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/493290 · Sonuç tarihi: 22.10.2021
İhalenin konusu
01.01.2022-31.12.2023 Tarihleri Arası ; 150.000.000 Adet Toplu SMS Hizmeti Alımı 10.000.000 Adet Hızlı SMS Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Vodafone Telekomünikasyon A.Ş, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.157.780.
- İdare hakkında: İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İstanbul Üniversitesi Rektörlük SMS Hizmeti Alımı hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Vodafone Telekomünikasyon A.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →