İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü Boğazova, Hayriye ve İnayet Orman Depolarında Orman Emvali İstifleme İşi
İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü Boğazova, Hayriye ve İnayet Orman Depolarında Orman Emvali İstifleme İşi ihalesi (İKN 2021/928287) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/928287
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Bursa
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/928287 · Sonuç tarihi: 24.02.2022
İhalenin konusu
Tomruk, Kağıtlık, San. Odunu 45100 m3
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Orman İşletme Müdürlüğü-İnegöl Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 25 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
S.S.Çayyaka Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi — ₺282.000 (2 istekli)
S.S.Çayyaka Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
S.S.İnegöl İnayet Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi — ₺178.800 (1 istekli)
S.S.İnegöl İnayet Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü Boğazova, Hayriye ve İnayet Orman Depolarında Orman Emvali İstifleme İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: S.S.Çayyaka Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, ₺282.000; 2. kısım: S.S.İnegöl İnayet Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, ₺178.800.
Orman İşletme Müdürlüğü-İnegöl Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü Turgutalp Orman İşletme Şefliği 209, 210 ve 215 kod nolu B Tipi (Standarttı Yükseltilmiş) Orman Yolu Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺277.491 (25.03.2021)
- İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü Lojmanları Tesisat Tamirat İşi — Zümran Emlak İnşaat Temizlik Personel Gıda Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺322.060 (01.07.2020)
- İnegöl Orman İşletme Müdürlüğü Arapoturağı, Alaçam, Bıkçıdere, Hamidiye ve Yeniköy Orman Depolarında Orman Emvali İstifleme İşi — S.S.İnegöl Tüfekçikonak Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, ₺225.600 (24.02.2022)
- İş Makinası (Lastikli Ekskavatör, Paletli Ekskavatör ve Greyder) Kiralama İşi — İkiesenler İnşaat Orman ve Orman Ürünleri Otomotiv Servis Taşımacılğı Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺215.000 (17.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →