İNŞAAT, HIRDAVAT, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SARF
İnşaat MalzemeleriİNŞAAT, HIRDAVAT, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SARF ihalesi (İKN 2019/525970) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/525970
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/525970 · Sonuç tarihi: 27.11.2019
İhalenin konusu
İnşaat-Hırdavat 153 Kalem Elektrik 36 Kalem Elektronik 72 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Deltadekor Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt San.Ve Tic.Ltd.Şti. — ₺56.948
Deltadekor Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Mavim Mühendislik İnşaat Elektrik Taahhüt Makina Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺17.000
Mavim Mühendislik İnşaat Elektrik Taahhüt Makina Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İNŞAAT, HIRDAVAT, ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SARF ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Deltadekor Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt San.Ve Tic.Ltd.Şti., ₺56.948; 2. kısım: Mavim Mühendislik İnşaat Elektrik Taahhüt Makina Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺17.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- HAZIR BETON, ÇİMENTO, KIRMA KUM SATIN ALINACAKTIR — Kar-Bir Gıda İnş.Tic Limited Şirketi, ₺57.600, Gümüşhane (11.06.2021)
- 140 Kalem Muhtelif Elektrik, Sıhhi Tesisat, Profil ve Hırdavat Malzemeleri Alımı — Suzey Medikal Kırtasiye Tarım Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺56.136, Mersin (18.04.2022)
- DEMİR VE SAHA BETONU SATIN ALINACAKTIR — Trakim Yapı Kimyasalları İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺56.000, Edirne (13.03.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →