İnşaat Malzemeleri Alımı
İnşaat Malzemeleriİnşaat Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2021/153443) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/153443
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Antalya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/153443 · Sonuç tarihi: 29.04.2021
İhalenin konusu
Toplam 58 Kalem Farklı İnşaat Malzemesi Alınması İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Yeni Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺63.652.565.
- İdare hakkında: Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü adına sonuçlanan 25 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Yeni Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺214.270
Yeni Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Akbaba Taahhüt İnş.İmalat San.Ve Tiç A.Ş. — ₺159.000
Akbaba Taahhüt İnş.İmalat San.Ve Tiç A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İnşaat Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Yeni Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺214.270; 2. kısım: Akbaba Taahhüt İnş.İmalat San.Ve Tiç A.Ş., ₺159.000.
Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Elektrik Tesisat Malzemeleri Alımı İşi — Yeni Yıldırım Elektrik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺241.991 (26.05.2021)
- Türk Ocağı Park Alanı İçerisine Bir Adet Büfe Bir Adet Tuvalet Yaptırılması İşi — Memak Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺569.000 (24.05.2021)
- Çim Tohumu-Torf-Zirai İlaç ve Tohum Alımı — İstanbul Tarım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺839.750 (11.05.2026)
- Kepez Evi Yaptırılması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.295.000 (24.05.2021)
Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Laçin (Çorum) Belediyesi İhtiyacı PE ve Koruge Boru Alımı İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺213.917, Ankara (05.03.2021)
- Muhtelif Boru ve Ek Parça Mal Alım İşi — Beştaş Yapı Malzemeleri Gıda Taşımacılık İnşaat Taahhüt Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺215.565, Ordu (02.06.2021)
- PREFABRİK BETON KİLİT PARKE SATIN ALINACAKTIR — Maktaş Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺216.000, Tokat (15.02.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →