İNŞAAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR
İnşaat MalzemeleriİNŞAAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/194620) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/194620
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Mersin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/194620 · Sonuç tarihi: 18.06.2020
İhalenin konusu
357 Kalem İnşaat Malzemeleri Satın Alınacaktır.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺504.827
2. kısım
Gaye Damlama Sulama Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺173.384
Gaye Damlama Sulama Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İNŞAAT MALZEMELERİ SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺504.827; 2. kısım: Gaye Damlama Sulama Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺173.384.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- Vana ve Ekleme Parçaları — Anadolu Sulama Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺504.190, Konya (22.10.2021)
- (5) Kısım (768) Kalem İnşaat Malzemesi Alımı — Sevimliler İnşaat Malzemeleri Yemek İmalatı Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺503.908, Ordu (31.08.2021)
- ÇÖP KONTEYNERİ SATIN ALINACAKTIR — MFS Yapı Petrol Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺503.800, Ankara (22.12.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →