İNŞAAT, SIHHİ TESİSAT VE ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN
Elektrik EkipmanlarıİNŞAAT, SIHHİ TESİSAT VE ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ihalesi (İKN 2020/130948) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/130948
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Mardin
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/130948 · Sonuç tarihi: 28.04.2020
İhalenin konusu
1.Kısım 42 Kalem İnşaat Malzemesi, 2.Kısım 142 Kalem Sıhhi Tesisat Malzemesi, 3.Kısım 79 Kalem Elektrik Malzemesi Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺42.188
2. kısım
Momentum Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺58.647
Momentum Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
İNŞAAT, SIHHİ TESİSAT VE ELEKTRİK MALZEMESİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺42.188; 2. kısım: Momentum Aydınlatma Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺58.647.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Elektrik Ekipmanları
- LED Armatür ve Kasaları Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺42.785, Samsun (20.07.2026)
- 86 Kalem DE 33000 Lokomotif Muhtelif Elektrik Malzemesi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺45.065, Eskişehir (08.08.2025)
- Ankaray İşletme Şube Müdürlüğü Aydınlatma Ürünleri Mal Alım İşi — Netkur Bilgi Teknolojileri İletişim Yazılım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺38.813, Ankara (03.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →